Projekty > Technika je zábava

Technika je zábava

EU


                        PARTNER ŠKOLY                         2               Základní škola Dukelských hrdinů se stala partnerem projektu "TECHNIKA JE ZÁBAVA".

Grantový projekt OP VK: Technika je zábava

Registrační číslo: CZ.1.07/1.1.18/02.0035Nositelem projektu z operačního programu pro konkurenceschopnost je naše partnerská škola SPŠ Ostrov (odkaz na video o škole: http://spsostrov.cz/)

Realizace a ukončení projektu: 3.12.2012 – 31.12.2014

Cílem projektu je podpora odborného vzdělávání v Karlovarském kraji formou spolupráce se základními školami regionu. Projekt se zaměřuje podporu kariérového poradenství na ZŠ a na propagaci nedostatkových profesí – elektrotechnika a strojírenství – a motivaci žáků základních škol ke studiu uvedených oborů. Do projektu jsou zapojeni pracovníci SPŠ Ostrov a dvaceti základních škol Karlovarského kraje. Jejich společnou snahou je žákům 8. a 9. tříd přiblížit zábavnou formou techniku, a to zejména na základě vlastní činnosti v dílnách a laboratořích na SPŠ Ostrov. Žáci si prohloubí své technické znalosti a současně si ověří, zda by je technika bavila a do jaké míry jsou manuálně zruční.


Bližší informace TECHNIKA JE ZÁBAVA

 

 

11.12.2012 Den s technikou

Duben - Exkurze Witte Nejdek,t. elektrárna Ledvice

14. 5. 2013 Projektový den

3.10.2013 Technika je zábava

17.3

DOOSAN ŠKODA POWER

STROJÍRENSTVÍ

ELEKTROTECHNIKA 1

 Mgr. Petra Zeidlerová
 
Dnes je      Svátek má