Projekty > Zahraniční jazykově vzdělávací pobyty pro žáky

Zahraniční jazykově vzdělávací pobyty pro žáky

logolink


Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.1000

   

Ve školním roce 2015/2016 organizuje v rámci projektu hrazeného v plné výši z operačního projektu Vzdělávání pro konkurenceschopnost ZŠ Dukelských hrdinů Karlovy Vary jazykově-vzdělávací pobyty pro žáky do Spolkové republiky Německo a Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Cílem těchto klíčových aktivit je zlepšení jazykových kompetencí žáků a prohloubení jejich znalostí o zemích EU a ESVO.

 

Vybraní žáci navštíví v rámci tohoto projektu s pedagogy Hamburk v termínu 11. - 17. října 2015. Ubytování na 4 noci je zabezpečeno přímo v Hamburku, Generator Hostels. Po dobu pobytu je zajištěna strava formou plné penze (snídaně, obědový balíček, teplá večeře). V průběhu pobytu bude probíhat dopolední výuka němčiny s rodilým mluvčím v místní škole, v odpoledních hodinách bude následovat návštěva významných památek Hamburku a jeho okolí. Žáci po skončení pobytu obdrží certifikát o absolvování kurzu.

 

Londýn pak navštíví s pedagogy v termínu 1. - 7. listopadu 2015 další část žáků naší školy. Ubytování na 4 noci je zabezpečeno v Equity Point London Hostel ve 4 - 6 lůžkových pokojích. Po dobu pobytu je zajištěna strava formou plné penze (snídaně, obědový balíček, teplá večeře). V průběhu pobytu bude probíhat dopolední výuka angličtiny s rodilým mluvčím v certifikované škole, v odpoledních hodinách bude následovat návštěva významných památek Londýna a jeho okolí. Žáci po skončení pobytu obdrží certifikát o absolvování kurzu.

   

Projekt je podpořen z OP VK, který je spolufinancován ESF a státním rozpočtem České republiky.

 

 


 


 Mgr. Hana Lejsková
 
Dnes je      Svátek má